Як правильно підібрати меблі в дитячу кімнату?

В першу чергу, при виборі дитячих меблів, звертають увагу на матеріал з якого вони виготовлені. Дерево - це екологічно чистий продукт і тому дитячі меблі з дерева будуть оптимальним рішенням в кімнату дитини.
Для виготовлення меблів  в дитячу кімнату перевага надається твердим породам дерева. Таким як: дуб, бук, горіх, ясен, вишня, клен. Сосна більш м’яка порода, проте і не така дорога.
Протягом століть, дерево використовувалось при виготовлені меблів, так як це натуральний продукт, який безпечний для здоров’я дитини. Дитячі меблі з дерева несуть в собі позитивну енергетику і створюють в кімнаті дитини затишок, тепло і гармонію.
Дерев’яні меблі зазвичай не фарбують, а покривають лаками на водяній основі, щоб була помітна структура дерева. Прогрес не стоїть на місці, і за допомогою білої фарби, та нових дизайнерських рішень, ми отримуємо витончену кімнату для принцес. Саме таку кімнату і створила польська фабрика FS Favorit – модель Cinderella. Вона виготовлена із сосни, тому оптимальна в співвідношенні ціна-якість.
Дитячі меблі з дерева ніколи не вийдуть з моди. В них занадто багато переваг, вони не підвладні часу і змінам стилю. Вони завжди будуть створювати легкість і неповторність.